Lamar Porselen Tezgahlar

Sahara Noir

Sahara Noir içeriğinde üst bir sınıf ağırlığı barındırıyor. Koyu kahverengi yüzey, 
rustik görünümünü kalın ve ön plana işlenmiş altın sarısı keskin damarlardan 
alıyor.
Mevcut Yüzeyler

Doğal veya cilalı

Kalınlık

15MM/12MM

Boyutlar

320CMx160CM / 80CM

Tam Plakanın Ayrıntılı Görünümü Sahara Noir

Lamar Porselen ile yapabileceğiniz tüm uygulamaları keşfedin

 

Tezgahlar

Duvar Kaplamaları

Mobilya

Porselen Mutfaklar

Lamar Porselen Tezgah
Mutfaklarımız sadece bir mekân değil, bir 
deneyim alanıdır. Siz de Lamar®’ın yenilikçi 
ve sürdürülebilir dünyasına katılarak mutfağınızı bir rüya 
mekanına dönüştürün.

Lamar Porselen Tezgah

Lamar Porselen Tezgah
Banyonuz için mükemmel bir dokunuş.. 
 
Banyolar sadece kişisel bakım alanlarımız değil, günün stresini 
atmamıza ve enerji toplamamıza yardımcı olan huzurlu sığınaklarımız..
 
Lamar®, banyoları kişiye özel konfor alanlarına dönüştürüyor.
Lezzetli Yemeklerin Tadını Çıkarın

Mutfak, evin kalbi olarak kabul edilir ve bu kalbin en önemli fonksiyonlarından biri de lezzetli yemeklerin hazırlanmasıdır. Porselen mutfak tezgahları, bu süreci kolaylaştırır ve daha keyifli hale getirir. Sıcaklık direnci sayesinde, çok çeşitli pişirme tekniklerini uygulayabilirsiniz. İster bir tencere dolusu sıcak çorba hazırlıyor olun, isterse bir fırın kabı ile kavrulmuş sebzeler, porselen tezgahlar her duruma ayak uydurabilir. Lamar Porselen Tezgah; yoğun şekilde sinterlenmiş seramikten oluşur. Lekelere karşı kapalı bir yüzeye sahiptir. Örneğin, çay, kahve, yağ, sirke, limon veya domates sosu gibi yaygın mutfak lekeleri, nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir.Ayrıca, keskin bıçakların ve ağır mutfak ekipmanlarının neden olduğu zararlara karşı da dayanıklıdırlar.

 
Dayanıklı Yüzeyler

Porselen tezgahların en büyük avantajlarından biri dayanıklılıklarıdır. Porselen, doğal taşlardan daha sert bir malzeme olup, çizilmelere, çatlaklara ve kırılmalara karşı son derece dirençlidir. Bu özellik, yoğun kullanılan mutfak alanlarında bile porselen tezgahların uzun süreli bir güzellik ve işlevsellik sağlamasını mümkün kılar. Ayrıca, porselenin suya ve lekelere karşı dirençli olması, mutfakta sıkça meydana gelen dökülmeler ve sıçramalar karşısında da tezgahın korunmasını sağlar.Mutfaklarda kullanıldığında yüksek ısıdaki tencere tava ile temas, iç ve dış mekânlarınızda da uzun süreli güneş ışığına ( ultraviyole ) maruz kalma, Lamar®’ın porselen levhalarında herhangi bir renk ve ton değişikliğine neden olmaz.

 
 
 
Yanmaz Yapışmaz Yüzeyler

Porselen mutfak tezgahları, son yıllarda popülerliğini artıran bir trend haline gelmiştir. Bu tip tezgahlar, estetik görünüşlerinin yanı sıra dayanıklılıkları ve kullanım kolaylıkları ile de dikkat çekerler. Porselen, ısıya ve aşınmaya karşı son derece dirençlidir. Yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında deformasyona uğramaz, çizilmez ve leke tutmaz. Ayrıca, porselenin suya ve nemliliğe karşı da oldukça dayanıklı olması, mutfak gibi su ve buharla sürekli temas halinde olan bir ortam için idealdir.

Yanmaz ve yapışmaz yüzeyler, mutfakta çalışmayı kolaylaştıran önemli özelliklerdir. Bu tür bir yüzey, çeşitli mutfak faaliyetlerinde pratiklik sağlar. Örneğin, yemek pişirirken tencere veya tavaların altına yanmış yemek artıkları yapışmaz. Böylece, hem yemeklerin tadı korunur hem de temizlik işlemi kolaylaşır. Çizilmez yüzeyleri sayesinde; sebzeleri doğrarken veya etleri marine ederken oldukça işlerinizi kolaylaştırır.

 
 
Çalışmalara Göz Atın

İletişim

Merkez Ofis

Karapınar Mah. 2. Sanayi Sitesi 19. Blok 1157.Sokak No:8/A Altınordu/ORDU

Tel:+90 452 234 34 74

Fabrika

Karapınar, 1167. Sk. No:18, 52200 Karapınar Osb/merkez/Ordu

Tel:+90 452 888 69 69