Dekton Tezgahlar

Dekton Nedir ?

Dekton Tezgahlar, güzelliğin ve işlevselliğin mükemmel bir sinerjide bir arada bulunduğu duygusal alanlar yaratarak mimari ve tasarımın geleceğine ilham veriyor.

 

Dekton Bir Taştır

Dekton ve Silestone yirmiden fazla doğal mineralin zengin bir karışımından oluşan, yüksek performanslı, ultra kompakt, bir Cosentino yüzeyidir. Yenilikçi, son teknoloji ürünü mineral partikül sinterleme işlemi ile yüzeyin iç yapısı sıkıştırılarak yüksek dayanıklılık ve mukavemete sahip Karbon Nötr bir malzeme ortaya çıkarılır.

Kalınlık Aralığı

Dekton renkleri, 4, 8, 12, 20 ve 30 milimetre olmak üzere 5 kalınlık seçeneğinde mevcuttur.
 
 

Büyük Ebat

3.200 x 1.440 milimetre kadar büyük ebattaki plakalarımızla minimum ek yeri sayesinde görsel sürekliliği koruyabilirsiniz.
 
 

Zengin Ürün Gammı

Tezgahlar mutfağınızın merkezlerinden biridir, dolayısıyla özel dikkat gerektirir. Sürekli olarak sıçramalara, yüksek sıcaklıklara, yağa vs maruz kalacaktır, işte tam bu yüzden hayatınızı kolaylaştıracak sağlam ve hijyenik bir malzemeye ihtiyacınız var.

Mutfağı kullanım alışkanlıklarınıza ve hem evinizin hem de kişisel tarzınıza uyum sağlarız; seçeceğiniz model ve renk ile Cosentino’da hayallerinizin mutfağını bulacaksınız.

 

 

Dekton Kelya

Dekton Awake

Dekton Liquid Sky

Dekton Marina

Dekton Laurent

Dekton Trilium

Dekton Halo

Dekton Royal Reef

Silestone Bianco River

Silestone Bianco River

Dekton Calypso

Dekton Yukon

Dekton Et Marquina

Dekton Sasea

Dekton Natura

Dekton Entzo

Dekton ile yapabileceğiniz tüm uygulamaları keşfedin

 

Tezgahlar

Duvar Kaplamaları

Mobilya

Dekton koleksiyonları tüm mutfak tarzlarına uyar
Natural Tarz
Dekton Natural Collection, en benzersiz doğal taşlardan esinlenmiştir. Bu koleksiyon, klasik ve zarif ortamların yanı sıra İskandinav tarzlar için de mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, güçlü bir görsel etki bırakan Kelya ve koyu mavi arduvaz renk türü olan Bromo gibi koyu tonlarla zengin bir ton yelpazesine sahiptir.
 
 
Kentli Tarzı
Industrial Collection, aşınmanın tüm farklı aşamalarının metal ve taşlara yansımalarından esinlenen kentli bir seridir. Kreta ve Lunar’a ilham veren beton gibi nötr ve pürüzsüz ürünlerden Trilium veya Radium gibi güçlü kontrastlara ve nüanslara sahip tasarımlara kadar bu koleksiyonun çeşitliliği sizi şımartacak.
 
 
 
Lezzetli Yemeklerin Tadını Çıkarın

Mutfak, evin kalbi olarak kabul edilir ve bu kalbin en önemli fonksiyonlarından biri de lezzetli yemeklerin hazırlanmasıdır. Dekton mutfak tezgahları, bu süreci kolaylaştırır ve daha keyifli hale getirir. Sıcaklık direnci sayesinde, çok çeşitli pişirme tekniklerini uygulayabilirsiniz. İster bir tencere dolusu sıcak çorba hazırlıyor olun, isterse bir fırın kabı ile kavrulmuş sebzeler, porselen tezgahlar her duruma ayak uydurabilir. Ayrıca, keskin bıçakların ve ağır mutfak ekipmanlarının neden olduğu zararlara karşı da dayanıklıdırlar.

 
Dayanıklı Yüzeyler

Dekton tezgahların en büyük avantajlarından biri dayanıklılıklarıdır. Porselen, doğal taşlardan daha sert bir malzeme olup, çizilmelere, çatlaklara ve kırılmalara karşı son derece dirençlidir. Bu özellik, yoğun kullanılan mutfak alanlarında bile porselen tezgahların uzun süreli bir güzellik ve işlevsellik sağlamasını mümkün kılar. Ayrıca, Dekton suya ve lekelere karşı dirençli olması, mutfakta sıkça meydana gelen dökülmeler ve sıçramalar karşısında da tezgahın korunmasını sağlar.

 
 
Yanmaz Yapışmaz Yüzeyler

Dekton mutfak tezgahları, son yıllarda popülerliğini artıran bir trend haline gelmiştir. Bu tip tezgahlar, estetik görünüşlerinin yanı sıra dayanıklılıkları ve kullanım kolaylıkları ile de dikkat çekerler. Porselen, ısıya ve aşınmaya karşı son derece dirençlidir. Yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında deformasyona uğramaz, çizilmez ve leke tutmaz. Ayrıca, Dekon’un suya ve nemliliğe karşı da oldukça dayanıklı olması, mutfak gibi su ve buharla sürekli temas halinde olan bir ortam için idealdir.

Yanmaz ve yapışmaz yüzeyler, mutfakta çalışmayı kolaylaştıran önemli özelliklerdir. Bu tür bir yüzey, çeşitli mutfak faaliyetlerinde pratiklik sağlar. Örneğin, yemek pişirirken tencere veya tavaların altına yanmış yemek artıkları yapışmaz. Böylece, hem yemeklerin tadı korunur hem de temizlik işlemi kolaylaşır. Çizilmez yüzeyleri sayesinde; sebzeleri doğrarken veya etleri marine ederken oldukça işlerinizi kolaylaştırır.

 
 

İletişim

Merkez Ofis

Karapınar Mah. 2. Sanayi Sitesi 19. Blok 1157.Sokak No:8/A Altınordu/ORDU

Tel:+90 452 234 34 74

Fabrika

Karapınar, 1167. Sk. No:18, 52200 Karapınar Osb/merkez/Ordu

Tel:+90 452 888 69 69

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir